Úvod | O nás


O nás

Společnost Stavitelství SIZO s.r.o. působí na českém trhu od poloviny roku 2004. Vznikla na základě již před tím fungujícího sdružení fyzických osob. Hlavním předmětem podnikání společnosti je stavební činnost.

Sídlo společnosti je v Píšti, od roku 2006 sídlí společnost ve vlastním objektu v Ostravě-Svinově, kde je zřízena provozovna společnosti.

Společnost má v dnešní době jednoho jednatele a cca 50 dalších zaměstnanců.

Stavitelství SIZO s.r.o. provádí práci jak v tuzemsku, tak v zahraničí.
Poskytujeme téměř veškerou stavební činnost, mezi základní práci patří stavba rodinných domů či vil na klíč, stavba bytových i nebytových prostorů, rekonstrukce stavebních objektů, zateplování a fasády budov, lití anhydritových respektive anhymentových podlah a další spolu související práce jako je klempířská práce, elektrikářská práce…
Na každou práci v oblasti stavebnictví má firma nějakého odborníka a jen na málo činností si musí najímat jinou firmu. V zahraničí jsou prováděny kyselé stavby.

 

Chcete-li se dozvědět více nebo se lépe seznámit s nabídkou našich služeb, vyplňte kontaktní formulář nebo se na nás obraťte prostřednictvím emailu, nebo telefonu.

 

FOTOGALERIE