Úvod | Nabídka služeb | Sádrokarton, zateplení podkroví


Sádrokarton, zateplení podkroví

Sádrokarton

Sádrokartony jsou moderní stavební prvky, které jsou vhodné téměř do každého interiéru.

Nesporné přednosti tohoto materiálu jsou zejména lehkost, snadná manipulovatelnost, relativně nízká cena a minimální náklady na montáž. Pro jejich celkovou kvalitu je klíčová především přesnost montáže a pečlivé spojení jednotlivých dílů tmelením.

A právě vysoká kvalita provedení těchto řemeslných prací je charakteristická pro Stavitelství SIZO. Při realizaci klademe velký důraz na dodržování technologických postupů, teplotní stability pracovního prostředí a optimalizaci pracovních podmínek.


Zateplení podkroví

Podkroví je prostor přímo pod střechou, a jako takový je díky velkému povrchu střechy vystaven teplotním rozdílům.

Bývá žádoucí mít v podkroví příjemnou teplotu, když je venku mrazivá zimní noc nebo horký letní den. Ve Stavitelství SIZO víme, že konstantní teploty lze dosáhnout vhodnou izolací a zateplením, které bude odrážet vnitřní teplo zpět a nepouštět zimu zvenčí. Systémy zateplení je vhodné dávat již během stavby či rekonstrukce podkroví. K zateplení běžně používáme nehořlavý polystyren, minerální materiály i skelnou vatu. Nezapomínáme ani na parozábranu.

 

Přemýšlíte-li nad sádrokartonovou konstrukcí nebo zateplením podkroví kontaktujte nás prostřednictvím online formuláře a vyžádejte si bezplatnou konzultaci.


FOTOGALERIE